گوشت اجلاس توافق بیانیه آمریکا برگزاری

گوشت: اجلاس توافق بیانیه آمریکا برگزاری روز گذشته کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ رهبر کره شمالی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم ، ریاست لاریجانی را بپذیرند، خط و نشان

انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده‌اند. 

مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم ، ریاست لاریجانی را بپذیرند، خط و نشان

خط و نشان جعفرزاده ایمن آبادی جهت فراکسیون های مجلس/ ریاست لاریجانی را بپذیرند/ مطهری و پزشکیان را برمی داریم

عبارات مهم : لاریجانی

انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده اند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی صراحتا می گوید که نمایندگان مجلس اگر بر سرریاست لاریجانی به نتیجه واحد برسند، فراکسیون مستقلین نیز با آن ها بر سر کرسی های دیگر هیات رئیسه ائتلاف خواهد کرد، در غیر این صورت جایگاه نواب و سایر اعضای هیات رییسه به خطر خواهد افتاد.

به گزارش رویداد۲۴ ، انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده اند.

مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم ، ریاست لاریجانی را بپذیرند، خط و نشان

72 ساعت دیگر جایگاه رییس و هیات رئیسه مجلس تعیین وظیفه خواهد شد و در حالی که فراکسیون مستقلین بر ریاست لاریجانی تاکید دارد، فراکسیون ولایی و امید هرکدام جهت جایگاه ریس و هئیت ریسه کاندیداهای خودشان را مشخص کرده اند. علی لاریجانی درحالی جهت چندمین سال متوالی از سوی نمایندگان به عنوان مدیر مجلس گزینش می شود که توانسته کارنامه عملکردی خوبی را از خود به جای بگذارد و تعامل مناسبی را هم با نمایندگان و هم با مقامات ارشد نظام داشته باشد.

رویه فراکسیون مستقلین رویه تعاملی است

انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده‌اند. 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضوفراکسیون مستقلین، در گفت وگو با رویداد24، با اشاره به آخرین اوضاع مشورت های نمایندگان بر سر انتخابات هئیت رئیسه، گفت: ما با هرگونه اختلاف، درگیری و تنش در فراکسیون مستقلین مجلس مخالف هستیم و رویه ما یک رویه تعاملی است لیکن اکنون مسئله مردم انتخابات هئیت رئیسه نیست و هرگونه درگیری و تنشی که در مجلس رخ می دهد را نوعی جنگ قدرت می دانند و ذهنیت ارزش به سمتی می رود که پرسشها مردم برایشان مهم نیست. بنابراین مشی فراکسیون مستقلین تعامل، همکاری و توجه به حل پرسشها مردم است.

لاریجانی عالی ترین گزینه جهت ریاست مجلس است

جعفرزاده با تاکید بر اینکه هیچ گزینه ی بهتر از آقای لاریجانی جهت ریاست مجلس نیست، تصریح کرد: آقای لاریجانی گزینه بسیار مناسبی جهت ریاست مجلس هستند لیکن هم قدرت چانه زنی با مقامات ارشد کشور را دارد و هم تجربه تاکنون نشان داده که توانایی و اراده خوبی در اداره مجلس دارند. بنابراین خط قرمز و گزینه نهایی ما جهت ریاست مجلس، علی لاریجانی است و در رابطه با ریاست لاریجانی با هیچ فراکسیونی مذاکره نخواهیم کرد و به معنای دیگر پیش شرط مهم و نهایی ما ریاست آقای لاریجانی است.

مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم ، ریاست لاریجانی را بپذیرند، خط و نشان

فراکسیون امید و ولایی ریاست لاریجانی را بپذیرند، بر سر سایرکرسی‎ها ائنلاف می کنیم

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اگر دو فراکسیون دیگر ریاست آقای لاریجانی را بپذیرند حاضر هستیم در مورد سایر کرسی ها مشورت و مذاکره انجام دهیم، گفت: اگر فراکسیون امید یا ولایی، بخواهند جهت کرسی ریاست مجلس کاندیدای را گزینش کند، ما نیز صراحتا اعلام می کنیم که جهت ادامه حضور و فعالیت نیروهای باقی مانده در هئیت رئیسه، هیچ تضمینی ارائه نمی دهیم. یعنی اگر فراکسیون امید بخواهد آقای عارف و یا گزینه دیگری را جهت ریاست مجلس گزینش کند، ما نیز هیچ تضمینی جهت ادامه فعالیت مردها مطهری، پزشکیان و وکیلی نداریم، در مورد فراکسیون ولایی نیز همین نظر صادق است.

انتخابات هئیت رئیسه مجلس دهم در حالی در آستانه برگزاری است که تاکنون هیچ یک از فراکسیون بر سر لیست واحدی به توافق و جمع بندی نرسیده‌اند. 

ریاست لاریجانی پذیرفته نشود، مطهری و پزشکیان جایی در هئیت رئیسه نخواهند داشت

جعفرزاده ادامه داد: اگر فراکسیون ها بر سر ریاست اقای لاریجانی با ما به توافق برسند، ما نیز حاضریم بر سر تمامی کرسی ها با آن ها مذاکره کنیم و به توافق برسیم، ولی اگر بخواهند کاندیدای جهت ریاست اعلام کنند، رسما سقوط نیروهای فعلی ارزش در هئیت رئیسه را کلید خواهند زد و عامل آن هم لجبازی خود آن فراکسیون است.

مطهری و پزشکیان را برمی‌داریم ، ریاست لاریجانی را بپذیرند، خط و نشان

عضوکمیسیون برنامه و بودجه، با بیان اینکه شخص آقای لاریجانی تا کنون هیچ جلسه ای را برگزار نکرده هست، خاطرنشان کرد: ما خودمان جلساتمان را برگزار می کنیم و لابی هایمان را انجام می دهیم . اگر فراکسیونی جهت ریاست کاندیدا معرفی کند ما نیز هیچ ائتلافی با آن ها انجام نخواهیم داد ولی اگر ریاست لاریجانی را بپذیرند ما با آن ها هرگونه ائتلافی را انجام خواهیم داد.

تاکنون دو فراکسیون دیگر جهت جایگاه رییس کاندیدا معرفی کرده اند/ تا سه شنبه شب وقت می دهیم

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، ادامه داد: متاسفانه اکنون جو مجلس به گونه ای است که همه به دنبال تصاحب کرسی های هئیت رئیسه هستند. بازهم تاکید می کنم که جهت مردم هیچ اهمیتی ندارد که در کرسی ریاست چه کسی می نشیند، مردم عملکرد نمایندگان و اینکه مشکلاتشان حل شود، برایشان مهم هست. به نظرم بهتر است سریعا به نتیجه برسیم و با ریاست آقای لاریجانی هئیت رئیسه را تشکیل بدهیم.

با توجه به جو مجلس و اطلاعاتی که داریم، تا به اینجای کار هر دو فراکسیون امید و ولایی جهت کرسی ریاست کاندیدا دارند، ما تا سه شنبه غروب صبر خواهیم کرد، اگر تا این وقت منصرف نشدند و آقای لاریجانی را به عنوان مدیر گزینش نکردند، ما دیگر هیچ مذاکرهای با آن ها نخواهیم داشت و خودمان با طبق ریاست لاریجانی، لیست هئیت رئیسه مستقلی را ارائه می دهیم و صراحتا می گویم که اگر این کار را انجام دهیم ما برنده خواهیم شد، لیکن بدنه مجلس نیز با ما است لیکن بعضی از اعضای فراکسیون امید و ولایی طی صحبت هایی که با ما داشتند اعلام کردند که رای و نظرشان با ما (فراکسیون مستقلین) است.

واژه های کلیدی: لاریجانی | ریاست مجلس | علی لاریجانی | نمایندگان مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog