گوشت اجلاس توافق بیانیه آمریکا برگزاری

گوشت: اجلاس توافق بیانیه آمریکا برگزاری روز گذشته کره شمالی کره شمالی دونالد ترامپ رهبر کره شمالی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از مدیران زیر ۵۰ سال تا «هفت»

سیدمرتضی میرباقری معاون سیما با حضور در پشت صحنه برنامه تلویزیونی «بیست هجده» در آخرین روز این برنامه، ضمن گفت وگو با فروغی مدیر شبکه سه و عادل فردوسی پور تهیه 

از مدیران زیر ۵۰ سال تا «هفت»

از مدیران زیر ۵۰ سال تا «هفت»

عبارات مهم : برنامه

سیدمرتضی میرباقری معاون سیما با حضور در پشت صحنه برنامه تلویزیونی «بیست هجده» در آخرین روز این برنامه، ضمن گفت وگو با فروغی مدیر شبکه سه و عادل فردوسی پور تهیه کننده برنامه، راجع به بعضی از پرسشها رسانه ملی سخن گفت. توصیه جالب این دیدار، مراسم «قوتو» خوری فردوسی پور و میرباقری بود که ویدئوی بامزه آن نیز در رسانه ها بازتاب یافت. گزیده ای از مهم ترین صحبت های معاون سیما را در این دیدار، به نقل از گروه تحریریه سایت و مهر در ادامه می خوانید:

۱-فیلم نامه سریال مهران مدیری هنوز کامل نیست
در آخرین جلسه با مهران مدیری، راجع به کارهای آینده صحبت کردیم و پیش از این نیز او علاقه مند بود که به جز برنامه «دورهمی»، یک دوره ای هم وارد کار نمایشی شود. پیشنهادهایی کرد و در برابر شبکه هایی جهت پخش سریال او کاندیدا هستند و جهت آن مذاکراتی انجام شده است هست. در واقع این هنرمند عزیز پایگاه و جایگاه رسانه ای نیرومند در بین مردم دارد و همچنان کار خود را در صداوسیما و در بخش نمایش ادامه می دهد. متن این مجموعه تلویزیونی در مرحله طرح است و اگر طرح آن کامل شود، راجع به آن اظهارنظر خواهیم کرد.

۲-وعده تازه جهت پخش «هفت»
علی فروغی مدیر شبکه سه سیما هفته گذشته جلسه ای با بنده داشت و راجع به برنامه تلویزیونی «هفت» اعلام آمادگی کردند تا یک ماه دیگر روی آنتن برود.

۳-پنجاه میلیون نفر مخاطب «بیست هجده»
بررسی و مطالعات ما حاکی از آن است که حدود ۵۰ میلیون نفر برنامه «بیست هجده» را مستمر پیگیری می کردند و عملکرد مدیر شبکه سه و عادل فردوسی پور به عنوان تهیه کننده برنامه فوق ممتاز بود. در مقایسه با کارهای مختلفی که انجام شده، برنامه بیش از ۵۰ میلیون مخاطب داشته و استثنایی ترین برنامه ای است که در طول این سال ها مخاطبان از آن رضایت اوج داشتند.

۴-مدیران جدید، زیر ۵۰ سال
سیاست ما این است که از این پس مدیرانی که جهت شبکه ها منصوب می شوند، زیر ۵۰ سال باشند. جهت مثال محمد احسانی که پیش از این منصوب شده است است به کار خود ادامه می دهد و عوض کردن نمی کند. در شبکه های دیگر مثل شبکه دو، مدیریت محل مذاکره بوده ولی الان کار خودشان را انجام می دهند ولی اگر مدیر جوان انقلابی و باانگیزه ای که بتواند از پس کار به خوبی برآید، پیدا شود ما از مدیران می خواهیم که به این عنوان توجه کنند. توصیه این است که ما از مدیران شبکه ها خواسته بودیم که خودشان، کسانی را که فکر می کنند شایستگی جانشینی را دارند، معرفی کنند که شبکه های سه و یک این کار را انجام دادند و اگر شبکه دو هم چنین کاری انجام دهد، ما آن گزینه را بررسی می کنیم.

۵-پاسخگویی ادامه دارد
یکی از وظایف جدی رسانه ملی این است که شرایطی را فراهم کند تا سوالات مردم و پاسخ به این سوالات مطرح شود. بخشی از این رویکرد وابسته به این بود که ما شرایطی را فراهم کنیم تا نهادها و سازمان هایی چون قوه مقننه، مجریه، قضاییه و بخش های حاکمیتی و حکومتی که راجع به مسئله ای توضیحی دارند، آن را از طریق صداوسیما بیان کنند و به سوالات پاسخ دهند.

این یک رویه مبنایی در صداوسیما است و ما احساس کردیم می توان این رویکرد را با شفافیت بیشتری انجام داد. به این ترتیب که نوعی پاسخگویی به خود برنامه های تلویزیونی وجود داشته باشد تا اگر مسئولی از نهادی جهت پاسخگویی دعوت شد، بگوییم که این رویه پیش از این وجود داشته هست. این کار از برنامه «حالا خورشید» شروع شد و تلاش ما این است که برنامه های پربیننده دیگر شبکه ها نیز به این سمت وسو بروند.

از مدیران زیر ۵۰ سال تا «هفت»

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: برنامه | فردوسی | میلیون | برنامه | صداوسیما | رسانه ملی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog